Комендантська година і заборона на пляж: актор Юрій Кляцкін з дружиною розповіли про життя на карантині на Шрі-Ланці

Комендантська година і заборона на пляж: актор Юрій Кляцкін з дружиною розповіли про життя на карантині на Шрі-Ланці
Ексклюзив
Читать на русском

Поліцейські контролюють, щоб туристи не виходили на пляж.

Влада Шрі-Ланки ввели карантин через пандемію китайського коронавірусу, який включає в себе заборону виходити на пляжі, тому що застрягли туристам доводиться постійно перебувати в готелі. Про це в ексклюзивному інтерв'ю для APnews розповів актор Юрій Кляцкін зі своєю дружиною Євою.

"У нас ввели карантин і комендантську годину. Не можна залишати територію готелю. При цьому більшість магазинів, ресторанів і готелів закриті. Вчора нам заборонили виходити до океану, а сьогодні поліцейські настійно рекомендували хазяїну готелю попросити всіх жителів не підходити один до одного ближче, ніж на два метри ", - розповіли українці.

При цьому наголошується, що нових гостей в готелі немає. Також з українцями відпочивають двоє чоловіків з Санкт-Петербурга, які повинні полетіти 28 березня.

Українці показали свій номер, в якому є все необхідне для життя на острові, в тому числі душова, туалет, холодильник і кондиціонер. У магазин випускають раз в три дні й тільки в певні години. При цьому в магазин необхідно приходити в масці та при вході покупців дезінфікують. Більш як восьми особам в супермаркет заходити не можна і необхідно тримати дистанцію в один метр. Проблем з масками та дезінфікуючими засобами немає.

Поліцейські контролюють, щоб туристи не виходили на пляж.

Як раніше повідомляв APnews, актор Юрій Кляцкін заявив, що на Шрі-Ланці застрягли понад 300 українців.

Новини партнерів

Прокурори стверджують, що екс-міністр Кожара вдарив Старицького і вистрілив йому в око
Карантин не перешкода: з 1 квітня в Києві без е-квитка в громадському транспорті проїхати буде неможливо