Комарі маски не носять: Білл Гейтс нагадав про захворювання, яке "гірше COVID-19"

Комарі маски не носять: Білл Гейтс нагадав про захворювання, яке "гірше COVID-19"
Читать на русском

Під час пандемії через величезного навантаження на системи охорони здоров'я всіх країн стало складніше боротися з іншими хворобами, зокрема, з малярією

Засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що на тлі пандемії коронавірусу люди забули про ще одну небезпечну хворобу - малярії, епідемія якої може охопити світ гірше, ніж COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на блог Гейтса.

Він вказав, що під час пандемії через величезного навантаження на системи охорони здоров'я всіх країн стало складніше боротися з іншими хворобами, зокрема, з малярією. Гейтс зазначив, що коронавірус не змусив взяти перепочинок малярійних комарів. Філантроп підкреслив, що комарі не носять маски і не дотримуються соціальну дистанцію.

Гейтс підкреслив, що у 2014 році в Західній Африці люди вмирали немає від спалаху Ебола, а від малярії, туберкульозу та ВІЛ, оскільки лікарі боролися з лихоманкою, а місцева система охорони здоров'я була виснажена.

Мільярдер вважає, що подібний сценарій може повторитися і зараз, і додав, що коронавірус виявився не таким вже небезпечним, як очікувалося, і тому не потрібно поспішати з вакциною, хоча вона, безумовно, необхідна.

Як повідомляв APnews раніше, член медичної ради при Міністерстві охорони здоров’я Ольга Голубовська заявила, що МОЗ планує змінити підхід до госпіталізації та приймати до стаціонару тільки тяжкохворих через зростання захворюваності на COVID-19.

Новини партнерів

У Кривому Розі нардеп "Юзик" презентував "відроджений" ФК Кривбас
Син Зеленського перехворів на коронавірус