Колишній заступник Луценка став новим заступником голови МЗС

Колишній заступник Луценка став новим заступником голови МЗС
Читать на русском

Єнін куруватиме справи щодо збитих рейсів MH17 і PS752 в Ірані

Кабінет міністрів України у середу, 15 квітня, ухвалив рішення щодо призначення заступника генерального прокурора у 2016-2020 роках Євгенія Єніна заступником голови Міністерства закордонних справ. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра закордонних справ Дмитра Кулебу в Facebook.

"Євген куруватиме справи щодо збитих рейсів MH17 і PS752 в Ірані, а також щодо юридичного переслідування держави-агресора в міжнародних судах. Більш ніж солідний досвід у цій сфері у нього вже є - три роки до цього він займався в Генпрокуратурі збором та передачею до міжнародних судів доказів порушення Росією міжнародного права", - йдеться у повідомленні.

Також Єнін буде займатись американським та азійським напрямами зовнішньої політики та консульською службою. Йому доручили приділяти особливу увагу цифровізації, зокрема запуску системи "Електронний консул".

"На початку своєї кар’єри Євген майже десять років займався придністровським конфліктом і отримав нагороду «За мужність» третього ступеня (нагорода говорить сама за себе). Це дає йому глибоке розуміння загроз та пасток врегулювання конфліктів, в які не потрібно потрапляти", - додав Кулеба.

Колишній заступник Луценка став новим заступником голови МЗС

Новини партнерів

В Україні в 10 разів зросла кількість звернень до центру зайнятості: уряд доручив пришвидшити виплати безробітним
В Україні закрили ще 10 пунктів пропуску на кордоні: список