Колишній радник Гройсмана замінить міністра економіки Милованова

Павло Кухта
Читать на русском

Павло Кухта став виконуючим обов'язки міністра

Кабінет міністрів у вівторок, 10 березня, призначив Павла Кухту виконуючим обов'язки міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Про це чиновник повідомив у своєму Facebook.

"Сьогодні (10 березня, - ред.) за рішенням уряду на мене було покладено тимчасове виконання обов'язків Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України", - йдеться в повідомленні.

При цьому він вказав, що для його команди важливо, щоб зміни та реформи, а саме ринок землі, запуск приватизації, реформа держпідприємств, створення інструментів для залучення інвестицій і багато іншого, не пропали безслідно і тривали.

Колишній радник Гройсмана замінить міністра економіки Милованова

Варто відзначити, що Кухта закінчив Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", а у 2018 році навчався в Aspen Institute Kyiv - українська позапартійна спілка, яка підтримує ціннісно-орієнтоване лідерство, сприяє розвитку культури діалогу і створює можливості для обміну ідеями. Крім того, економіст "Центру економічних рішень", автор публікацій і дослідницьких робіт з макроекономіки та бюджету.

З 2015 року був членом наглядової ради індексу моніторингу реформ iMoRe від VoxUkraine і помічником депутатів Верховної Ради VIII скликання Ярослава Маркевича та Ігоря Луценка на громадських засадах.

З 2016 року - заступник голови Стратегічної групи радників по підтримці реформ і експертом групи "Податкова реформа" реанімаційного пакета реформ. У 2015-2019 роках - радник міністра фінансів, а у 2016-2019 роках - радником прем'єр-міністра України.

У 2019 балотувався в Верховну Раду партії "Голос" під №25. Реєстрація в якості кандидата була скасована в листопаді за власним бажанням. Програмний директор партії "Голос". Керує розробкою програми партії та законодавчих ініціатив, очолює експертну команду. А з 9 вересня 2019 року - перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Новини партнерів

Глядачі не зможуть потрапити на матч "Вольфсбург" - "Шахтар" через коронавирус
Глава Європарламенту Сассолі добровільно пішов на карантин через коронавірус