Коли закінчиться пандемія коронавірусу в Україні та світі: прогнози астрологів

Коли закінчиться пандемія коронавірусу в Україні та світі: прогнози астрологів
Ексклюзив
Читать на русском

Експерти в області астрології розповіли, що зараз світ перебуває під жорстким пресингом планет. За прогнозами, буде три яскраві спалахи коронавірусу, а потім все, ймовірно, піде на спад.

Пандемія коронавірусу, так чи інакше, торкнулася кожної людини в світі і всіх держав в цілому. І поки карантинні заходи стають тільки суворіше, хоча б в Україні, хочеться задати одне питання: коли це все закінчиться?

APnews звернувся до провідних фахівців в сфері астрології, щоб дізнатися їх прогнози на цей рахунок.

Астролог Рената Раєвська стверджує, що буде всього три спалахи пандемії: ту, яку ми переживаємо зараз (триватиме до травня 2020), в середині червня переходить спалах до липня, і в жовтні по листопад.

"Звичайно, весь цей час люди не зможуть сидіти на карантині, але є великий ризик після виходу з карантину заразити один одного, що нас і чекає влітку", - стверджує експерт.

Найбільше постраждає Італія і США

За словами Раєвської, з'єднання Юпітера і Сатурна в Козерозі дуже явно вказує на те, що основною проблемою всіх держав буде бажання показати суверенність, силу і вміння обходитися без допомоги інших.

"Це може означати тільки одне: загроза всьому, що стоїть на передових зараз. По-перше, всьому європейському союзу, за рахунок того, що Америка не хоче миритися з тим, що долар на сьогоднішній день дешевше євро", - запевнила експерт.

Раєвська вказала на те, що з'єднання Плутона і Сатурна знаходиться в повітряній стихії, а це значить, що Італія і США, які перебувають під заступництвом цієї стихії, постраждають найбільше. Італія в перший спалах пандемії, а США постраждають на момент другої.

Буде розпад Королівської родини

Астролог розповіла, що розвиватися ці події будуть ще півроку, разом зі стрибками в курсі валют і багатьма іншими змінами. Саме ця точка - відправна в змінах економічної ситуації в усьому світі. Багато великих підприємців впадуть через конкуренцію і постійні стрибки валюти. Товари на полицях для людей подорожчають, а ціна на них протримається, незалежно від курсу, до серпня 2020.

На її думку, всі держави будуть встановлювати нові зведення правил, а одне з важливих змін - буде розпад Королівської сім'ї та їх впливу в політичній арені.

"Нас чекає зміцнення гаранта Конституції в бізнесі, його політичні дії будуть ставати все більш авторитарними, а ми на деякий час можемо жити в підвішеному стані, що згодом приведе нас до того політичного устрою, про який ми мріємо, і до якого ми йшли довгі роки", - заявила Раєвська.

У липні відкриються авіалінії

За словами експерта, для того, щоб розуміти, що нас чекає в другій половині року, потрібно зробити аналіз того, що відбувається зараз, а саме:

  • з 3-10 квітня основні події в нашій країні і в усьому світі будуть пов'язані зі змінами курсу валют;
  • з 15 квітня почнуть розгортатися події, пов'язані з економікою та багатьма обмежувальними законами для людей з боку держав;
  • з 23-30 квітня багато з нас будуть втрачати активно роботу, потрапляти під скорочення, і міняти кардинально сферу своєї діяльності. Що було актуально до сьогоднішнього дня, вже не буде таким у другій половині року.

"Що стосується літа і відпусток, хочу сказати наступне: Сатурн - планета обмежень і кордонів - перекриває можливості пересування через авіалінії до 2 липня. Після лінії будуть відкриті для вантажоперевезень, а потім і для людей", - поділилася експерт.

Восени - нові обмеження і інша картина світу

Раєвська зазначила, що ситуація триватиме недовго, так як восени чекають чергові обмеження.

"Цей вірус, а разом з тим і фінансову кризу, не слід сприймати як глобальну політичну депресію. Багато сильних світу цього просто збанкрутують, а на їх місце прийдуть інші, ті, хто представить людям гідне співвідношення ціни-якості тих товарів, які ми щодня беремо з прилавків магазинів", - зазначила експерт.

На її думку, це і буде першим, справжнім і важливим кроком України в бік європейського життя.

Коли може закінчитись пандемія

За словами астролога Людмили Халанської, зараз світ перебуває під жорстким пресингом планет.

"Сатурн обмежує, ставить рамки і карає за самоуправство. Юпітер в Козерозі вимагає порядку і підпорядкування. Плутон в з'єднанні з першими двома здатний зруйнувати і повністю знищити те, що не відповідає вимогам суворого і невблаганного Козерога. І з цим усім нам жити цілий рік", - зазначила експерт.

Халанська заявляє, що перше ослаблення почнеться вже в травні, коли половина планет увійде в ретро-фазу, почне відкочуватися назад.

"Першим ретроградом стане Плутон - вже в кінці квітня. І це відразу послабить його хватку, позбавить можливості сіяти руйнування і смерть в таких масштабах, як зараз. В середині травня відразу три планети розгорнуться в зворотному напрямку майже одночасно: 11 травня - Сатурн, 13 травня - Венера, 14 травня - Юпітер. У червні до них приєднаються Нептун з Меркурієм ", - спрогнозувала астролог.

Халанська зазначила, що як раз в цей період у людей з'явиться можливість переглянути свої колишні погляди, попрацювати над помилками, повторно пережити ті ситуації, які привели на початку року до таких плачевних наслідків.

І восени, за прогнозами астролога, всі планети знову підуть вперед і почнуть виконувати свої прямі обов'язки: Сатурн - обмежувати і ставити перепони, Плутон - радикально і невблаганно міняти життя.

"І лише за умови, що ми зробимо правильні висновки і не вчинимо колишніх помилок, вони будуть нести нам не тільки руйнування, але виявлять і свої позитивні якості", - зазначила Халанська.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні зменшилась кількість інфікованих Covid-19 за добу, - Шмигаль
В Україні переведуть кримінальні провадження в електронний формат