"Коли вся країна почула "Я ваш вирок" - ми не знали, що це про ЗМІ" - Апасов про блокування телеканалів Зеленським

"Коли вся країна почула "Я ваш вирок" - ми не знали, що це про ЗМІ" - Апасов про блокування телеканалів Зеленським
Читать на русском

Подібне рішення влади можна назвати тільки перевіркою на міцність для ЗМІ.

Рішення Володимира Зеленського разом заблокувати роботу трьох найбільших опозиційних телеканалів країни є атакою на журналістів. Про це заявив журналіст і телеведучий Василь Апасов, передає APnews.

За його словами, подібне рішення влади можна пояснити тільки небажанням, щоб журналісти рассказиваліо тому, що "медики не отримують зарплати, а населення бідніє, що тарифи не стали низькими, а холодильники людей повними і що країною керують так, як ніби її знайшли на вулиці ".

Однак подібна спроба змусити журналістів замовкнути не спрацює, впевнений телеведучий. "Журналістів трохи більше. Є наші колеги, які підставлять плече, та й ми не будемо сидіти склавши руки. Нас перевіряють на міцність і ми точно пройдемо цей тест. А ви? Хто вам плече підставить?", - заявив Василь Апасов.

На закінчення ведучий заблокованого телеканалу Zik, а також, власник і керівник інформаційного агентства APnews і автор блогу APASOV нагадав, що ще під час передвиборної кампанії вся країна почула "Я ваш вирок ..." у виконанні Володимира Зеленського. "Ми не знали, що це про ЗМІ", - на закінчення зазначив журналіст.

Нагадаємо, що APnews вдалося взяти коментар у адвоката і колишнього радника глави ГБР Олега Шрама в зв'язку з рішенням Зеленського. Юрист детально розібрав, чому подібне рішення глави держави є грубим порушенням Конституції України.

Новини партнерів

Кулеба про ув'язнення Навального: якщо Росія сама не хоче поважати права людей – її треба змусити
Застосування санкцій Зеленським - грубе порушення Конституції - адвокат