Коли у Києві відкриються ТРЦ: Кличко назвав терміни та умови

Коли у Києві відкриються ТРЦ: Кличко назвав терміни та умови
Читать на русском

Зі слів мера Києва, ТРЦ треба відкривати після відновлення роботи метро

Торговельно-розважальні центри у Києві можуть відкрити після відновлення роботи метро, при цьому власникам ТРЦ необхідно буде дотримуватись усіх протиепідемічних правил. Про це заявив Віталій Кличко в ефірі одного з українських телеканалів, повідомили у прес-службі КМДА.

«Великі торговельні центри треба відкривати після відновлення роботи метро. Потрібно розуміти, що люди добираються на роботу громадським транспортом. Зокрема, й до великих торговельних центрів. Це розуміють і власники бізнесу в цих центрах», - зазначив мер Києва.

За його словами, відкриття ТРЦ можливо лише за умови зниження кількості хворих на COVID-19 та дотримання власниками і відвідувачами торговельних центрів суворих правил безпеки.

«Ми будемо зважати на динаміку розповсюдження захворювання. Якщо епідемічна ситуація не погіршуватиметься, то відкриття торговельних центрів буде наступним етапом послаблення обмежень. Сподіваюся, що це відбудеться до кінця травня.- Що і метро, і такі центри ми зможемо відкрити», - зазначив Кличко.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві за добу зафіксували рекордну кількість хворих на COVID-19.

Новини партнерів

Спалах COVID-19 у Дарницькому інтернаті: що відбувається зараз в будинку-інтернаті для дівчат. Фото
В Україні почнуть застосовувати ІФА-тестування з наступного тижня