Колективного імунітету - немає: інфекціоніст пояснила, як COVID-19 вдарить по українцях взимку

Колективного імунітету - немає: інфекціоніст пояснила, як COVID-19 вдарить по українцях взимку
Ексклюзив
Читать на русском

З приходом холодної пори роки будуть додаватися ще й сезонні захворювання, тому коронавірус може прогресувати серед населення.

Станом на кінець липня, в українців колективний імунітет від коронавірусу сформований на рівні 5%. Цей фактор може погіршити показники захворюваності взимку.

Про це в ексклюзивному коментарі APnews повідомила інфекціоніст Інна Андрусович.

За її словами, з приходом холодної пори роки, коли будуть додаватися ще й сезонні захворювання, цілком ймовірно, що коронавірус прогресуватиме серед населення.

"Восени до коронавірусу може додатися сезонний грип, який збільшить кількість важких хворих.

Про колективний імунітет в Україні ще говорити зарано, він менше 5% а це нічого, адже він повинен бути не менше 70%. Нам до таких показників ще далеко.

Зверніть увагу, що багато країн, які нібито перехворіли i повернулися до нормального життя, через деякий час повертаються до карантинних норм, зокрема Австралія та деякі провінції Китаю, тому що їм теж далеко до колективного імунітету", - наголосила Інна Андрусович.

Варто зазначити, що коронавірус не минає безслідно у людей, котрі вже перехворіли. Як повідомила інфекціоніст, у майбутньому українці можуть мати проблеми зі здоров’ям. Зокрема, прояви легеневої недостатності, адже легені – це вразливий орган при COVID-19.

Як повідомляв APnews, інфекціоніст розповіла, який "відбиток" на здоров’ї людей залишає COVID-19.

Новини партнерів

"Дороги - краще, бізнесу важко": українська журналістка розповіла, як змінився Крим після анексії
У Луганській області внаслідок обвалу на шахті загинув гірник