Колективи з 50 осіб можуть записатися на вакцинацію від COVID, - ЦГЗ

Колективи з 50 осіб можуть записатися на вакцинацію від COVID, - ЦГЗ
Читать на русском

Якщо бажаючих зробити щеплення в організованому колективі менше, ніж п'ятдесят осіб, в МОЗ радять їм записатися в лист очікування вакцинації індивідуально на сайті або в мобільному додатку «Дія» .

Трудові колективи з 50 і більше осіб мають право записи на вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ЦОЗ.

Для запису на вакцинацію, організовані колективи повинні заздалегідь призначити відповідального за підготовку та організацію цього процесу. Потім вони повинні скласти списки осіб, які бажають отримати вакцину і подати заяву за номером 0 800 60 20 19.

Після отримання заявки, коли підійде час вакцинації колективу, регіональний координатор з вакцинації подзвонить відповідальній особі і повідомить всю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

Зокрема, трудові колективи повинні забезпечити:

  • чистоту приміщення для вакцинації;
  • вентиляцію;
  • кушетку;
  • столик для сумки-холодильника;
  • місце для рукомийника;
  • інтернет.

Якщо бажаючих зробити щеплення в організованому колективі менше, ніж п'ятдесят осіб, в МОЗ радять їм записатися в лист очікування вакцинації індивідуально на сайті або в мобільному додатку «Дія», або за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19.

Раніше APnews повідомляв, в Україні до кінця року чи не з'явиться платна вакцина від COVID-19: в світі дефіцит.

Новини партнерів

В Італії держслужбовець 15 років прогулював роботу та отримав за це 650000 доларів
Туреччина вводить цілодобову комендантську годину через COVID-19