Коболєв запропонував приватизувати Нафтогаз

Коболєв запропонував приватизувати Нафтогаз
Читать на русском

Голова НАК "Нафтогаз" вважає, що приватизація компанії поліпшить корпоративне управління і принесе ще більше прибутку державі

Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявив, що приватизація компанії могла б вирішити питання про премії і зарплати. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

"Після анбандлінгу нічого не заважає Нафтогаз приватизувати, він коштує масу грошей... Частково, повністю, як виберуть. І закінчиться дискусія про зарплати в Нафтогазі. Компанія приносить дуже багато грошей в бюджет. Це факт, більше від інших. Всі говорять: "Вона приносить гроші, але нам не подобається, що менеджмент отримує ринкову зарплату, тому що це державна компанія". Ніхто не обговорює зарплати в ДТЕК", - вважає голова НАК "Нафтогаз".

На думку Коболєва, нинішній контракт з російським Газпромом можна буде спробувати перевести безпосередньо на нового оператора. Він додав, що приватизація Нафтогазу поліпшить корпоративне управління і принесе ще більше прибутку державі.

"Якщо держава хоче зберегти донора бюджету, зняти дискусію про зарплати, поліпшити корпоративне управління, щоб, можливо, отримати ще більше грошей, і одноразово отримати істотну суму від цієї компанії - є дуже простий спосіб. Ми давно пропонуємо, як мінімум, міноритарний пакет випустити на біржу. Якщо результат сподобається, продати і все інше", - підкреслив Коболєв.

Як повідомляв APnews раніше, голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявив, що влітку в Україні може істотно знизитись ціна на газ.

Новини партнерів

Раді рекомендували допустити іноземних військових на навчання в Україну
В КМДА заявили про збільшення вартості реконструкції Шулявського мосту