КМДА: з моменту запуску безконтактної оплати у метро банківськими картками розрахувались 100 млн пасажирів

КМДА: з моменту запуску безконтактної оплати у метро банківськими картками розрахувались 100 млн пасажирів
Читать на русском

Безконтактну оплату в київському метрополітені запустили у 2015 році. Тоді Київ став п’ятим містом світу, де стало можливим оплатити проїзд банківською карткою прямо на турнікеті.

У Київському метрополітені, з моменту запуску безконтактної оплати, понад 100 млн поїздок оплачено банківськими картками та гаджетами, зокрема, щодня здійснюється до 240 тисяч таких оплат. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

“Із моменту запуску технології безконтактної оплати Mastercard на турнікетах київського метрополітену кияни та гості столиці здійснили понад 100 мільйонів оплат проїзду безконтактними банківськими картками та NFC-гаджетами”, — йдеться у повідомленні.

Найбільш популярними безконтактні розрахунки є на станціях “Вокзальна”, “Лук’янівська”, “Палац спорту”, “Либідська” та “Політехнічний інститут”.

“Протягом п’яти років безконтактною технологією у метро встигли скористатись туристи з понад 90 країн світу”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією КП “Київський метрополітен”, на сьогодні у метро встановлено 139 жовтих турнікетів для безконтактної оплати проїзду банківськими платіжними картками й гаджетами.

“Щодня в такий спосіб на жовтих турнікетах здійснюється до 240 тисяч оплат, при цьому більша частина з них NFC-пристроями — смартфонами, смарт-годинниками тощо”, — йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

У Кривому Розі чоловік стріляв у поліцейських
Стало відомо про нові домовленості у Мінську