КМДА анонсувала вимкнення опалення в Києві

КМДА анонсувала вимкнення опалення в Києві
Читать на русском

Згортання системи централізованого опалення триватиме приблизно два-три дні

У Києві почнуть вимикати опалення у житлових будинках та об'єктах соціальної інфраструктури, починаючи з неділі, 5 квітня. Про це повідомляє APNews з посиланням на розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Згортання системи централізованого опалення триватиме приблизно два-три дні.

Відключення опалення в лікарнях, закладах культури, спортивних об'єктах, дитячих садах, школах проводиться за індивідуальними заявками керівників.

"Процес припинення теплопостачання ми починаємо вже зараз, щоб відключення відбулося синхронно з істотним потеплінням, яке очікуємо вже з вівторка. Ми вкотре не чекаємо традиційного 15 квітня для завершення опалювального сезону, щоб кияни змогли максимально заощадити кошти. Особливо з огляду на складний фінансовий стан в умовах жорсткого карантину і низки обмежень, які покликані вберегти містян від коронавірусної інфекції", - підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Як повідомляв APNews раніше, у комунальному підприємстві "Київтеплоенерго" заявили, що суми у платіжках за опалення у січні 2020 року в порівнянні з груднем 2019 року в Києві збільшились через температуру повітря та вартість газу.

Новини партнерів

В Івано-Франківську експрес-тести підтвердили 100 випадків коронавірусу
У Херсонській області 100 медпрацівників знаходяться на самоізоляції