"Клянуся, що дзвонили в службу газу": житель підірваного будинку на Позняках розповів свою версію подій

"Клянуся, що дзвонили в службу газу": житель підірваного будинку на Позняках розповів свою версію подій
Ексклюзив
Читать на русском

Потерпілий, який проживав на 8 поверсі зруйнованої будівлі, розповів, що напередодні вибуху мешканці скаржилися на сильний запах газу.

Мешканців будинку на Позняках, який обвалився внаслідок вибуху у неділю, 21 червня, не пускають до їхніх квартир через загрозу подальшого обвалу. Всі, хто проживав вище 4 поверху - фактично, вже втратили своє житло.

Про це кореспонденту APnews повідомив потерпілий Андрій Столяр, який проживав на 8 поверсі зруйнованої будівлі.

За словами чоловіка, у будинку, де він проживає, напередодні вибуху, увесь тиждень знімали лічильники. Також мешканці будинки скаржилися на запах газу, в результаті чого зверталися до газової служби, проте жодної реакції на запити не було.

"Так (ред. - телефонували у газову службу). Тож, якщо дзвінки будуть видалені, я на Біблії готовий клястися, що ми їм дзвонили. Люди дзвонили (ред. – у газову службу), я не дзвонив. Я не знаю, що їм відповідали, але ніхто не приїхав. Приїхали тільки о 10 ранку і всі відразу, коли уже все сталося. Ну, як у нас в країні буває. Зараз нічого не кажуть, не можна зайти в квартиру, навіть, щоб документи забрати, тому що дім може обвалитися", - наголосив потерпілий.

Чоловік розповів, що ночував у палатці, як і деякі інші потерпілі мешканці будинку. На запитання, чому він не поїхав до гуртожитку, де виділили 70 місць для жителів 40 зруйнованих квартир, Андрій відповів:

"Вам правду сказати? Я мародерства боявся". Потім потерпілий додав, що погарячкував, тому що наразі на місці обвалу чергує Нацгвардія.

Андрій Столяр також зазначив, що жодних речей під час евакуації він взяти не встиг. За його словами, людей, квартири яких знаходяться до 4 поверху включно – можливо запустять для того, щоб забрати найнеобхідніші речі й документи. Всі, хто проживав вище, і він в тому числі, вже втратили своє житло.

Раніше APnews повідомляв, коли та як мешканці зруйнованого будинку на Позняках потраплять в квартири.

Кличко розповів, хто буде відшкодовувати збитки людям, постраждалим від вибуху будинку в Києві
Перші чотири поверхи та по 2-3 людини: коли та як мешканці зруйнованого будинку на Позняках потраплять в квартири

Новини партнерів