Клітіна розповіла, скільки заробляла і чому пішла з крутих інвесткомпаній на держслужбу

Клітіна розповіла, скільки заробляла і чому пішла з крутих інвесткомпаній на держслужбу
Ексклюзив
Читать на русском

Будучи главою Офісу підтримки реформ Мінінфраструктури, Клітіна заробляла 2000 доларів на місяць.

Екс-заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна вирішила стати держслужбовцем після жахів і смертей, побачених під час Революції гідності.

Про це вона розповіла в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ підкаст" на YouTube каналі APASOV.

Олександра Клітіна до недавнього часу займала посаду керівника Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, вона працювала не тільки з міністром Володимиром Омеляном, але і з його попередником - Андрієм Пивоварський, будучи його радницею.

"Я побачила нашу Революцію гідності, побачила, як люди віддають свої життя, щоб поліпшити країну. Мене це вразило, і я подумала, що мінімум, що я можу зробити - це інвестувати свій час. Тим більше інвестиційний ринок впав, роботи ніде не було, я була після декрету. Мій чоловік міг мене забезпечувати, тому що я якийсь час працювала на добровільних засадах, без зарплати. Потім вже ЄБРР допомогли Пивоварському, проплатили, але це не космічні зарплати", - розповіла Клітіна.

За її словами, перебуваючи на посаді голови Офісу підтримки реформ Мінінфраструктури, її зарплата була 2000 доларів.

"Консультант середній отримував на грантові гроші трохи менше 1000 доларів. Моя зарплата була 2 000 доларів", - резюмувала Клітіна.

Вона також розповіла, що ЄС нараховував таку "невисоку" зарплату, тому що в Європі вважають, що виплати повинні бути нижчими за ринкові. Мається на увазі ринкова зарплата Євросоюзу.

Зараз же, за її словами, зарплата працівників Мінінфраструктури точно така ж, як і в офісі реформ, з якого пішла Олександра Клітіна.

"Такі офіси реформ я називала "костиль". Поки людина одужує, вона спирається на цей костиль, а потім передбачається, що ці офіси реформ "увіллються" до складу Міністерства. І природно, коли люди перепроходять конкурс і працюють в нових директоратах, вони отримують фактично таку ж зарплату, як і в офісі реформ, тому зараз я впевнена, що в Міністерстві інфраструктури образ набагато менше на Офіс реформ", - заявила Клітін.

Як повідомляв APnews, фігурантка секс-скандалу Клітіна записала нове дивне відео в купальнику.

Новини партнерів

Рада слідом за Смолієм звільнила главу Антимонопольного комітету
Китайські вчені довели, що люди, які регулярно п'ють, повільніше тупішають