Кличко заявив, що Київ не зможе провести масове тестування на COVID-19

Кличко заявив, що Київ не зможе провести масове тестування на COVID-19
Читать на русском

За його словами, крім проблеми з кількістю ПЛР-тестів, яких потрібні будуть мільйони, потрібні також будуть пересувні лабораторії та фахівці, які в них будуть працювати. А такої можливості немає

У Києві фактично неможливо провести масове тестування жителів, так як багатомільйонному місту це буде коштувати дуже дорого. Як мінімум, в столиці немає такої кількості тестів, особливо, якщо проводити тестування як потрібно - в кілька хвиль.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву мера столиці Віталія Кличка у відповідь на ініціативу уряду України з приводу масового тестування.

За його словами, крім проблеми з кількістю ПЛР-тестів, яких потрібні будуть мільйони, потрібні також будуть пересувні лабораторії та фахівці, які в них будуть працювати. Додав, що таких можливостей не тільки в столиці, але і в цілому в державі він не спостерігає.

Крім того, він нагадав, що саме в Києві на сьогоднішній день проводиться найбільша кількість тестів серед усіх міст України - понад 400 на 100 тис. населення.

Також Кличко зазначив, що для того, щоб провести тестування, наприклад, у Львові, буде потрібно близько 500 мільйонів гривень. Більше - якщо проводити його в кілька хвиль.

"Можете уявити, скільки на це потрібно коштів столиці, де населення в кілька разів більше? Тому такі речі слід робити в масштабах країни, а не того чи іншого міста. Тоді масове тестування буде виправданим", - заявив Кличко.

Раніше APnews писав, що Київ під час пандемії втратив 1 млрд доларів через скорочення потоку туристів.

Новини партнерів

Під Одесою вантажівка спробувала задавити поліцію і потрапила під вогонь: фото
У європейському відборі на чемпіонат світу-2022 прийме участь Катар