Кличко закликав уряд жорстко зобов’язати всіх керівників установ перейти на дистанційну роботу

Віталій Кличко
Читать на русском

Мер Києва запевнив, що всі повинні перейти на дистанційну роботу, інакше обмежувальні заходи ситуації з коронавірусом не врятують.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із закликом жорстко зобов’язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу або надати їм відпустки у зв'язку з введенням карантину у столиці. Про це повідомляє прес-служба Кличка у середу, 18 березня.

За словами мера, більшість установ і підприємств перевели працівників на дистанційну роботу у або надали їм відпустки, проте деякі все ж змушують людей приїжджати на роботу. За невиконання цієї вимоги громадянам погрожують звільненням, наголошує Кличко.

"Я звертаюся до Кабінету міністрів: жорстко зобов’язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу. І контролювати виконання керівниками такого розпорядження. Інакше ніякі закриття метро та інші обмежувальні заходи ситуації не врятують", - вважає Кличко.

Як повідомляв APNews, Кабмін ввів режим надзвичайної ситуації у Київській області через коронавірус.

Новини партнерів

В ПЦУ запропонували нову молитву для боротьби з коронавірусом - текст
"Там самі трупики вже": Кернес цинічно прокоментував коронавірус в Італії