Кличко сказав, скільки часу знадобиться на відкриття дитсадків у Києві

Кличко сказав, скільки часу знадобиться на відкриття дитсадків у Києві
Читать на русском

На відкриття дитсадків знадобиться щонайменше 10-14 днів після відповідного рішення уряду.

Києву потрібно два тижні на те, щоб відновити роботу шкіл та дитячих садочків після ухвалення рішення уряду про їх роботу.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву мера Києва Віталія Кличка під час брифінгу у середу, 20 травня.

"Міська влада затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для відкриття після карантину. Ми користувались рекомендаціями наших колег з Китаю, Південної Кореї, які розробили максимальні заходи безпеки в дитячих закладах. Регламент передбачає чітку черговість заходів та суворе дотримання санітарних норм.

Хочу підкреслити, з моменту, коли уряд дозволить розпочати процес відкриття закладів освіти, нам потрібно буде приблизно два тижні, щоб ретельно підготувати школи для випускних класів та садочки для відновлення роботи", - наголосив Кличко.

За його словами, відновлення роботи дитсадків є критично необхідним для багатьох людей. На їх відкриття знадобиться щонайменше 10-14 днів після рішення уряду.

Він також додав, що вже відбувається підготовка дитсадків та шкіл, щоб створити безпечні умови для дітей, а саме: перевіряють персонал на коронавірус, проводять інструктаж, закуповують дезінфікуючі засоби.

Як повідомляв APnews, Кабмін прийняв рішення по карантину в Україні.

Новини партнерів

Україна очікує отримати перший транш від МВФ на $1,9 мільярда до кінця травня - Марченко
Кабмін вводить в Україні адаптивний карантин з 22 травня: що це означає