Кличко сказав, чи будуть підвищувати ціни у громадському транспорті Києва після запуску

Кличко сказав, чи будуть підвищувати ціни у громадському транспорті Києва після запуску
Читать на русском

Зазначив, що міська влада не може вплинути на цінову політику приватних перевізників

Київ готується до запуску транспорту для всіх пасажирів з 22 травня. Кличко розповів, як буде відбуватись процедура та чи будуть підвищувати ціни на проїзд. Про це APnews повідомляє з посиланням на брифінг мера столиці 19 травня.

Мер заявив, що в місті збільшується кількість наземного громадського транспорту, готується відновлення роботи метро. Зазначив, що громадський транспорт після послаблення карантину зможе перевозити максимум половину від кількості пасажирів, на яке розрахований. При цьому пасажири будуть зобов'язані носити маски, а водіям та кондукторам будуть щоранку вимірювати температуру.

Відносно цін заявив, що тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишаться незмінними. Однак зазначив, що міська влада не може вплинути на цінову політику приватних перевізників. Але якщо приватники будуть підвищувати ціну необгрунтовано, київська влада звертатиметься до антимонопольного комітету.

Раніше APnews писав, що з 22 травня відновиться робота міського та приміського транспорту, але при дотриманні певних обмежень.

Читайте також:

Новини партнерів

Поліція Києва взялася за нічні клуби: власники заплатять до 170 000 гривень штрафу
У МОЗ назвали дати та критерії наступних етапів виходу з карантину