Кличко розповів, хто буде відшкодовувати збитки людям, постраждалим від вибуху будинку в Києві

Кличко розповів, хто буде відшкодовувати збитки людям, постраждалим від вибуху будинку в Києві
Читать на русском

Половину коштів буде виплачувати місто, а половину - уряд

Кличко заявив, що Київ готовий виплатити з резервного фонду 30 млн гривень на допомогу людям, які постраждали в результаті вибуху будинку на Позняках. Однак мер столиці домовився, що ще стільки ж виплатить уряд. Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву на брифінгу 22 червня.

"Я сьогодні зранку був на нараді у прем'єр-міністра і запропонував варіант, як ми можемо допомогти постраждалим мешканцям. Половину коштів на житло для них може надати місто, а половину уряд. Прем’єр підтримав таку пропозицію", — розповів Кличко.

Мер нагадав, що будинок, найімовірніше, будуть зносити, так як він аварійний. За словами Кличка, на сьогоднішній день 56 мешканців будинку поселили в інтернаті на Харківському шосе. Їх забезпечили медикаментами, харчуванням та всім необхідним.

Частина людей, за словами мера, вирішила пожити у родичів і знайомих. Також в цьому будинку проживали кілька співробітників "Укрзалізниці", яким перевізник надав номера в готелі.

Кличко зазначив, що в будинку вже встановили зміцнюють балки, фахівці обстежують також прилеглі будинки, щоб визначити їх стан і зрозуміти, чи придатні вони для безпечного проживання.

Нагадаємо, APnews писав, що за словами жителів будинку, до них поки ніхто не звертався із офіційною заявою про відшкодування коштів.

Читайте також:

Новини партнерів

Ситнику пропонували не 6, а 50 млн доларів в справі про Burisma, - Деркач
"Клянуся, що дзвонили в службу газу": житель підірваного будинку на Позняках розповів свою версію подій