Кличко планує звільнити підприємців від податків на час карантину

Кличко планує звільнити підприємців від податків на час карантину
Читать на русском

Влада Києва звернулась до уряду та податкової служби з проханням розглянути ініціативу запровадження податкових канікул

Мер Києва Віталій Кличко розглядає варіанти для підприємців і бізнесу, які працюють в Києві, через запровадження суворих обмежувальних заходів у місті. Про це повідомляється на сайті мера Києва.

"Ми розуміємо, що в умовах суворих обмежень, запроваджених у Києві, в складній ситуації опиняється і бізнес. Вимушено припиняють роботу чимало підприємств і закладів. Міську владу цей факт гостро непокоїть. Ми вже готуємо проект рішення Київради щодо можливих механізмів для тимчасового звільнення підприємців і підприємств, що працюють у столиці, від сплати місцевих податків і зборів. Йдеться, зокрема, про податок на землю, податок на нерухомість та оренду майна", - сказав він.

Кличко звернувся до Верховної Ради щодо необхідності ухвалення рішення про звільнення роботодавців від єдиного соціального внеску, а також можливості для підприємств надання додаткових відпусток співробітникам і нарахування та виплати зарплати працівникам, які вимушено не працюють.

Крім того, влада Києва звернулась до уряду та податкової служби з проханням розглянути ініціативу запровадження податкових канікул для бізнесу терміном на два місяці.

Як повідомляв APNEWS раніше, Рада національної безпеки і оборони рекомендує громадянам України утриматися від виїзду за кордон, а тим, хто наразі перебуває за межами країни – повернутися.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Новини партнерів

За порушення правил карантину штрафуватимуть на 32 тис грн - МВС
Ще дві країни через коронавірус ввели режим надзвичайного стану