Китайський Новий рік, коли відзначають та як святкують: як задобрити Тигра та заручитися удачею на весь 2022 рік

Китайський Новий рік, коли відзначають та як святкують: як задобрити Тигра та заручитися удачею на весь 2022 рік
Читать на русском

Згідно з китайським календарем, 2022 роком керуватиме Тигр. Щоразу Новий Рік у Китаї випадає на різні дати звичного нам григоріанського календаря, між 21 січня та 20 лютого. Місячний календар визначає дату Нового року, 2022 року він починається не 1 січня, 1 лютого.

Але також є дати, які присвячені іншим тваринам. з 11 по 17 лютого проводять рік Бика, а з 21 по 27 січня рік Кролика.

Як прийнято відзначати Китайський Новий Рік 2022

Святкування Китайського Нового року не відрізняються від звичних українцям, тобто відзначати прийнято у сімейному колі. Хороший відпочинок та побажання одне одному щастя та процвітання запорука успіху в наступному році.

В азіатській культурі вірять, що в новорічну ніч потрібно налаштуватися на позитивну хвилю, це допоможе залучати успіх весь рік. Потрібно побажати фінансового добробуту та успішного кар'єрного зростання.

Прикмети та забобони

Генеральне прибирання будинку

За тиждень до нового року потрібно очистити простір, де ви проживаєте. Дуже важливо позбутися він непотрібних речей, китайці вважають, що зайві речі заважатимуть примножувати фінанси. Викидайте речі за таким принципом: «А чи знадобилася ця річ за останні півроку? Ні? Тоді сміливо викидайте. Ритуал прибирання означатиме, що ви виганяєте з дому всі торішні невдачі та залучаєте у своє житло благополуччя.

Сімейні цінності

Китайці вважають, що сім'я – це найголовніше. Новий рік прийнято зустрічати із близькими. Азіати впевнені, що сімейна енергетика здатна зарядити кожного члена сім'ї, а успіх при цьому множиться. Чим більше поколінь зібралося за одним столом, тим більшим буде успіх.

Страви, що приносять успіх у Новому Році

Китайці вважають, що святковий стіл повинен ломитися від великої кількості різноманітних страв. Краще, якщо це будуть ексклюзивні сімейні рецепти, які передавалися з покоління до покоління. Обов'язковою стравою вважається риба, китайською мовою вона символізує надлишок. Азіати вважають, що страви з риби принесуть прибуток і удачу наступного року.

Новини партнерів

Львівська область відмовляється покидати "червону" зону
Б'ється ногами і роздає ляпаси: у Києві неадекват нападає на жінок