Китайське місто Ухань вирішили відкрити після спалаху коронавірусу

Китайське місто Ухань вирішили відкрити після спалаху коронавірусу
Читать на русском

Також в Комітеті з охорони здоров'я провінції Хубей зазначили, що обмеження на поїздки в і з провінції буде скасовано

З 8 квітня влада Китайської Народної Республіки зніме обмеження на транспортне сполучення з містом Ухань, яке раніше закрили через поширення COVID-19. Про це повідомляє штаб міста Ухань з профілактики та боротьби з поширенням нового типу коронавірусу.

"З опівночі 8 квітня заходи контролю та управління за виїздом з Уханя будуть зняті, поступово буде відновлено зовнішнє транспортне сполучення", - йдеться в повідомленні.

Також в Комітеті з охорони здоров'я провінції Хубей зазначили, що обмеження на поїздки в і з провінції буде скасовано з півночі середи, 25 березня.

Таким чином, влада провінції зможе проаналізувати, чи зміниться епідемічна ситуація в країні з урахуванням початку поїздок по ній тих, хто майже два місяці був ізольований від зовнішнього світу в епіцентрі епідемії.

Водночас виїзд і пересування поки буде дозволено лише здоровим жителям міста і провінції, всі поїздки будуть здійснюватися суворо на підставі так званого "зеленого коду здоров'я", який свідчить про те, що людина здорова і не несе загрозу для оточуючих.

Як повідомляв APNews, Китай розпочав тестування вакцини проти коронавірусної інфекції у четвер, 19 березня, відразу після того, як фармацевтична компанія CanSino Biologics, яка розробила продукт у співпраці з китайськими військовиками, отримала дозвіл від Пекіна.

Новини партнерів

В Україні вже 84 людини захворіли на коронавірус
У Зеленського пояснили, чому не можуть ввести надзвичайний стан в Україні