Китайська влада через пандемію коронавірусу закриває кордон для іноземців

Китайська влада через пандемію коронавірусу закриває кордон для іноземців
Читать на русском

Обмеження будуть введені з опівночі суботи, 28 березня

Китайська Народна Республіка тимчасово припиняє в'їзд для іноземців, навіть якщо вони мають чинні китайські візи або посвідки на проживання, у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 у світі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ КНР.

Обмеження будуть введені з опівночі суботи, 28 березня.

Дипломати та власники віз С, які видають іноземцям для міжнародного перевезення транспорту, зможуть надалі потрапити до Китаю. Поки нема інформації, скільки триватимуть обмеження.

"Іноземні громадяни, які прибувають в Китай для здійснення необхідних економічних, торговельних, наукових або технологічних заходів чи з гуманітарною метою можуть подавати заяви на отримання віз у посольствах чи консульствах Китаю. На в'їзд іноземних громадян із візами, виданими після цього оголошення, воно не впливає. Призупинення – тимчасовий захід, який Китай змушений вживати у світлі спалаху й практики інших країн. Китай буде підтримувати тісний зв'язок із усіма сторонами і належним чином буде обмінюватися персоналом із рештою світу в особливих обставинах", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції у південних районах Італії спостерігається різке зростання смертності. Це викликає побоювання переміщення "гарячої точки" епідемії на південь країни.

Новини партнерів

В Україні вже четверо осіб одужали від коронавірусу, серед них дитина
Сотні людей без масок і десятки рейсів: що відбувається в аеропорту "Бориспіль" перед тотальним закриттям кордонів