Китай розпочав тестувати потенційну вакцину від смертельного коронавірусу на добровольцях

Китай розпочав тестувати потенційну вакцину від смертельного коронавірусу на добровольцях
Читать на русском

Після отримання ін'єкцій 108 учасників проведуть 14 днів на карантині під наглядом лікарів.

Китай розпочав тестування вакцини проти коронавірусної інфекції у четвер, 19 березня, відразу після того, як фармацевтична компанія CanSino Biologics, яка розробила продукт у співпраці з китайськими військовиками, отримала дозвіл від Пекіна. Про це повідомляє видання South China Morning Post.

Згідно з інформацією, опублікованою в реєстрі клінічних випробувань у Китаї, добровольці у віці від 18 до 60 років, які мають хороше здоров'я, були розділені на три групи по 36 осіб, кожна з яких отримала низьку, середню або високу дозу вакцини в установі, що належить збройним силам поліції міста.

"Науковий співробітник Китайської інженерної академії сказав, що після отримання ін'єкцій учасники проведуть 14 днів на карантині під пильним медичним наглядом", - зазначають у виданні.

Проте, повідомляється, що професор вірусології в Університеті Квінсленда в Австралії сказав, що навіть якби випробування вакцин проходили в прискореному режимі, мине ще деякий час, перш ніж вакцина буде готова до масового виробництва.

"Вона може з'явитися протягом шести-дев'яти місяців після початку клінічних випробувань. Це означає, що вакцина стане доступною протягом року після виявлення збудника. Це було б чудовим досягненням", - наголосив професор.

Відзначається, що Китай і США очолюють перегони з розробки вакцини проти коронавірусної інфекції.

Як тільки CanSino отримала схвалення на початок випробувань, компанія Moderna розпочала свою роботу у Національному інституті алергії й інфекційних захворювань США і біотехнологічної компанії з Массачусетсу.

Варто наголосити, що, станом на сьогодні, 23 березня, кількість заражених коронавірусом у світі становить 341 338. У Китаї захворіли 81 093 людей, серед яких 3 270 померли і 72 703 одужали.

Як повідомляв APNews, розробка вакцини від коронавірусу займе не менше року.

Новини партнерів

Депутат зі "Слуги народу" підтвердив підозру на коронавірус
СБУ перехопила вантаж з майже 40 тис. медичних халатів на кордоні з Польщею