Китай будує макети американських військових кораблів у пустелі. Фото

Китай будує макети американських військових кораблів у пустелі. Фото
Читать на русском

Ці макети використовуватимуться як цілі для балістичних ракет.

Китай побудував макети авіаносця та есмінців ВМС США у пустелі на північному заході країни. Про це APnews повідомляє з посиланням на Associated Press.

Інформація про будівництво макетів з'явилася завдяки супутниковим знімкам, які зробила компанія Maxar Technologies. На зображеннях, зроблених у неділю, видно обриси американського авіаносця і принаймні одного есмінця.

У Maxar Technologies визначили місце розташування об'єктів як Руокіанг, округ пустелі Такла-Макан у північно-західному регіоні Сіньцзян. В агентстві Reuters зазначили, що своїми контурами макети нагадують контури авіаносця та двох есмінців типу "Арлі Берк".

Повідомляється, що макети можуть імітувати цілі, пов'язані із випробуваннями захоплення в морі. Військово-морський інститут США повідомив, що ці "сухопутні кораблі" - навчальні цілі, а сам секретний комплекс використовується для випробувань протикорабельних балістичних ракет середньої дальності, ймовірно DF-21.

Раніше APnews повідомляв, що поряд із кордоном Україна-РФ сконцентрували сотні танків. Відповідну інформацію вдалося отримати за допомогою супутникових знімків.

Новини партнерів

Партію "Слуга народу" може очолити жінка: є дві кандидатки
Малюська розповів, коли РНБО визначить перших "номінантів" до реєстру олігархів