Кім Чен Ин заборонив всій країні носити вузькі джинси через "вплив Заходу"

Кім Чен Ин заборонив всій країні носити вузькі джинси через "вплив Заходу"
Читать на русском

Раніше був виданий декрет про те, що любителів "дивної моди" слід відправляти в трудові табори

Лідер Північної Кореї заборонив носити рвані та вузькі джинси, а також екстравагантні зачіски типу Маллет, щоб краще контролювати молодь і обмежити їх від впливу Заходу.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Mirror.

За інформацією ЗМІ, північнокорейський лідер боїться "декадентського" впливу Заходу на молодих людей країни, який може привести до краху його режиму.

Саме тому рвані та вузькі джинси, а також екстравагантні зачіски розглядаються як ознаки "вторгнення капіталістичного способу життя".

Державна газета "Родунг Симун" порадила дотримуватися єдиного способу життя, щоб не зруйнувати "улюблену країну":

"Історія дає нам важливий урок, що країна може стати вразливою і в кінцевому підсумки впаде, як мокра стіна, незалежно від її економічної та оборонної могутності, якщо ми не будемо дотримуватися єдиного стилю і способу життя. Ми повинні побоюватися навіть найменших ознак капіталістичного способу життя і боротися з ними усіма можливими способами".

Раніше Кім Чен Ин видав декрет про те, що любителів "дивної моди" слід відправляти в трудові табори. В рамках нововведень він також заборонив фарбоване волосся та пірсинг.

Раніше APnews також повідомляв, КНДР відмовилася від участі в Олімпіаді в Токіо через COVID-19.

Новини партнерів

Політичні переслідування Медведчука нинішньою владою роблять з нього найпотужнішу фігуру української політики, - Чемерис
З сектора Гази планують евакуювати 80 українців