Кількість ракет, випущених росією по Україні, цього місяця наближається до 3000 – Зеленський

Кількість ракет, випущених росією по Україні, цього місяця наближається до 3000 – Зеленський
Читать на русском

Загальна кількість різних російських ракет, застосованих проти України, вже цього місяця може наблизитись до 3 тисяч.

Загальна кількість різних російських ракет, застосованих проти України, у червні може наблизитись до трьох тисяч. Більшість із них були спрямовані на цивільні об'єкти. Про це йдеться у заяві глави Української держави для представників ЗМІ, опублікованій заступником керівника Офісу Президента Андрієм Сибігом у Фейсбуці.

“Я поінформував партнерів про поточну ситуацію на передовій. Про героїчну оборону на Донбасі, ситуацію на Харківщині та на півдні нашої держави. Також поінформував про ракетні удари. Загальна кількість різних російських ракет, застосованих проти України, вже цього місяця може наблизитись до 3 тисяч. Абсолютна більшість ракет була спрямована на цивільні об'єкти”, - наголосив Зеленський.

Він додав, що з огляду на це під час зустрічі намітив першочергові потреби України в обороні.

“Ми цінуємо вже надану підтримку. І чекаємо на нові постачання, насамперед, важкого озброєння, сучасної реактивної артилерії та систем протиракетної оборони. Кожна партія такого постачання – це врятовані життя людей. І щодня затримки чи відкладених рішень – це можливість російських військових вбивати українців та руйнувати наші міста. Є пряма залежність – що більше потужної зброї ми отримуємо, то швидше можемо звільняти наших людей, нашу землю. Український народ – абсолютна його більшість – чекає на звільнення всієї нашої території”, - сказав Президент.

Новини партнерів

Естонія достроково завершила будівництво першої укріпленої ділянки кордону з Росією (Відео)
ЗСУ знищили три ворожі "Гради" на Сєвєродонецькому напрямку