Кілеру пропонували однушку на Троєщині. Повний текст розмови організаторів вбивства заступника Баканова

Кілеру пропонували однушку на Троєщині. Повний текст розмови організаторів вбивства заступника Баканова
Читать на русском

Вбити Наумова мали "не наші" хлопці - як звучало у розмові

СБУ оприлюднила докази організації замовного вбивства заступника Баканова. Редакція APnews публікує повну текстову розшифровку аудіозаписів, на яких зловмисники, зокрема, планували і організовували вбивство.

У справі беруть участь двоє людей: колишній перший заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний спільно з співробітником Антитерористичного центру при СБУ Юрієм Расюком.

В СБУ відзначили, що обидва фігуранти, незважаючи на конспірацію, попалися на організації вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ і "правої руки" глави СБУ Баканова - Андрія Наумова.

За версією слідства, основним мотивом злочину стало те, що Андрій Наумов був перешкодою для повернення Нескоромного на високу посаду в керівництві СБУ.

Далі публікуємо розшифровку розмов.

1. Запис розмови Расюка й іншої особи ("А"). СБУ встановили, що Расюк неодноразово зустрічався з людиною, якій давав завдання організувати стеження за Наумовим. Цей же чоловік повинен був підібрати виконавців вбивства.

  • "А": Вже все пропрацювали хлопці, все повністю. Але дивись, хлопці не місцеві, не наші. Я привозив двох пацанів, вони за ним пасли. П**ец, це ж Наумов, еб**й в рот"
  • Расюк: Ну да. Мені, чесно кажучи, по**й, що якщо він здохне, скотина. Мені не шкода. Але мені треба, щоб він півроку, бл**ть, а то і довше, з лікарні ніде не виходив.
  • "А": Я зрозумів, ага, я зрозумів. Не, ну приїдуть здоровані.
  • Расюк: З кастетом нехай там проломлять голову, бл**ть. Ти що думаєш, я ось це зараз же страждаю, ми ж навіть, ну, ніяких справ не можемо зробити нормальних для колективу, в кінці кінців. Цей же пі**з мене ніде не пропускає і плюс мого там товариша, він знає кого.

2. 3 грудня 2020 року відбулася зустріч Расюка і Нескромного (на фото). Незабаром такі ж зустрічі проходили 21 і 29 грудня. Расюк звітував про спостереження за Наумовим, також фігуранти обговорювали замовне вбивство Наумова та нагороду для виконавців.

  • Нескромний: Десятки вистачить?
  • Расюк: Ні. Вони кажуть, як вийде, так і намолотять... Ти ж там це саме ... Я тоді так натякнув, кажу ... Ну, там, кажу, якщо що, однокімнатну в кінці самої Троєщини квартиру.
  • Нескромний: Ага. Скільки?
  • Расюк: Десь тридцятка, тридцятка. Чуєш, брате, ти зрозумій, що я ж нічого не це. Але ту операцію відкладаємо взагалі або?
  • Нескромний: Ні, ми не відкладаємо її.

На сьогоднішній день Расюка затримали, а Нескромного оголосили в розшук. APnews писав подробиці розслідування.

Кілеру пропонували однушку на Троєщині. Повний текст розмови організаторів вбивства заступника Баканова

Новини партнерів

Радники лідерів "нормандської четвірки" провели перенесену раніше зустріч - ОП
У Сумській області судитимуть фотографа-педофіла, який розбещував маленьких дівчаток