Київському терористу Карімову в 10 років поставили діагноз "олігофренія", - Геращенко

Київському терористу Карімову в 10 років поставили діагноз "олігофренія", - Геращенко
Читать на русском

Вибухотехніки закінчили перевірку приміщення, яке захоплював терорист - вибухівку не виявили

Відпрацювання приміщення, яке захоплював терорист Сухроб Карімов, закінчилося. Вибухонебезпечних предметів вибухотехніки на місці так і не знайшли. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Антона Геращенко.

"Тепер його чекає суд і багато років за гратами", - прокоментував ситуацію заступник голови МВС.

І повідомив, що за інформацією з батьківщини терориста - Узбекистану, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на психоневрологічному обліку з діагнозом «Олігофренія». Цей діагноз, за словами Геращенко, поставили, коли йому було всього лише 10 років.

Відомо також, що в Україні він вів до сьогоднішнього дня спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не притягувався.

Довідка: Олігофренія - «слабоумство», «недоумкуватість» — розумова відсталість, стан значно нижче середнього рівня когнітивних здібностей людини; вроджений або набутий у ранньому віці стан неповного розумового розвитку або глибока розумова відсталість, що особливо характеризується порушенням навичок, які сприяють загальному рівню інтелекту — пізнавальним, мовним, руховим та соціальним здібностям. У ранньому віці виражається вже на 3 році життя. Уроджене слабоумство з ознаками недорозвинення (олігофренію) прийнято відрізняти від деменції — набутого слабоумства з розладом психічної діяльності.

Раніше APnews писав, що відомо про "київського терориста" Сухроба Карімова. Є інформація, що він працював барменом, а також закликав убити Путіна.

Читайте також:
Київському терористу Карімову в 10 років поставили діагноз "олігофренія", - Геращенко
Шпаргалка студента. ТОП-10 вакансій для заробітку без відриву від навчання
Спалах коронавірусу зафіксували у мерії Одеси

Новини партнерів