Київ закупив дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу

Київ закупив дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу
Читать на русском

Спочатку експрес-лабораторії були призначені для аеропортів, проте потім їх перевезли до лікарень

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Київ закупив дві експрес-лабораторії, які призначені для діагностування коронавірусу COVID-19. Про це він заявив під час брифінгу.

Кличко додав, що спочатку експрес-лабораторії були призначені для аеропортів, проте потім їх перевезли до лікарень у зв'язку з обмеженням авіасполучення.

"Ми придбали дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу. Їх закупили, щоб встановити в аеропортах Бориспіль та Київ. Ми знаємо, що зараз авіасполучення обмежене, ми перевели зараз ці апарати в Олександрівську та лікарню №9 у Києві. Ці пересувні лабораторії дають більш достовірний результат та можливість здійснювати діагностику за допомогою забору слини. Результат тесту приходить за 40 хвилин, його достовірність майже 99%", - пояснив Кличко.

Як повідомляв APNews раніше, мер Києва Віталій Кличко заявив, що до Києва надійшли 62 тисячі масок, які місто замовляло напередодні.

Також на вулиці Києва виїхали 200 додаткових маршруток. За словами мера Віталія Кличка, у столиці також змінили маршрути, які підвозили людей до метро.

Нагадаємо, що у Києві служби таксі Uber та Bolt почнуть безкоштовно доставляти на роботу медичних працівників під час тритижневого карантину у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19 та скасування роботи метро.

Новини партнерів

З резервного фонду Києва виділили 260 млн на медичне обладнання та ліки
Пандемія коронавірусу: Київ розпочав акцію на підтримку Італії