Київ втрачає 1,6 млрд грн щомісячно через карантин, - Кличко

Київ втрачає 1,6 млрд грн щомісячно через карантин, - Кличко
Читать на русском

Столична влада очікує недовиконання бюджету Києва.

Щомісячні втрати бюджету Києва становлять близько 1,6 млрд гривень, що викликано обмежувальними заходами в зв'язку з карантином. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в інтерв'ю для "Радіо Свобода".

"Втрати 1,6 млрд. Ми порахували заздалегідь. Попередньо. Це не остання цифра", - заявив Кличко.

Кличко вважає, що такі вимушені непопулярні кроки, як зупинка транспорту, бізнесу - це питання здоров'я і життя громадян, які є пріоритетом для столичної влади.

Також мер Києва відзначив, що через епідемію коронавірусу збитки несе не тільки Україна, але й інші країни, наприклад в США фінансові втрати обчислюються трильйонами доларів.

Мер упевнений, що буде недовиконання бюджету Києва, але місто не повинно зупинятися в своєму розвитку.

Незважаючи на складні умови, Київрада переглянула бюджет, і вирішила перенаправити в медичну галузь 894 млн грн. Це додаткові гроші на зарплату працівникам медичної сфери, особливо інфекційних відділень - від 5 до 10 тис. гривень до зарплати. За словами Кличка, також вкрай важливо підтримати медиків на передовій.

Як повідомляв APnews раніше, Кличко допускає заборону пересування особистих авто в Києві, якщо погіршиться епідемічна ситуація викликана коронавірусів.

Новини партнерів

В Україні лишилась єдина область без хворих коронавірусом - головний лікар не знаходить пояснень феномену
Кличко допускає заборону пересування особистих авто у Києві