Київ та ще шість областей не можуть перейти до наступного етапу послаблення карантину

Київ та ще шість областей не можуть перейти до наступного етапу послаблення карантину
Читать на русском

Серед регіонів, де зафіксували понад 12 хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення, опинились Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області та Київ

Черговий етап послаблення карантину в Україні починається у середу, 10 червня, проте Київ та ще шість областей не можуть почати вводити нові ослаблення через велику кількість хворих на коронавірус. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшко під час брифінгу.

Він зазначив, що серед регіонів, де зафіксували понад 12 хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення, опинились Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області, а також Київ.

"Ми сьогодні маємо кілька областей, які не дотягують до показника інцидентності. Зокрема - місто Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області. Це ті області, які до сьогоднішнього дня не можуть застосовувати черговий етап пом'якшення карантинних заходів", - підкреслив Ляшко.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні у середу, 10 червня, стартував новий етап виходу держави з карантинного режиму – запрацювали бази відпочинку та санаторії, установи культури, та два КПВВ на Донбасі.

Новини партнерів

Після запуску міжнародного авіасполучення на обсервацію відправлятимуть лише туристів з "червоної зони", - МОЗ
Купа каміння і десятки людей: в Одесі обвалився старовинний чотириповерховий будинок