Київ створює штаб тероборони на випадок "найгіршого сценарію" через РФ – Кличко

Київ створює штаб тероборони на випадок "найгіршого сценарію" через РФ – Кличко
Читать на русском

У Києві на сьогодні понад 500 об'єктів критичної інфраструктури і їх захист потребує особливої уваги, наголосив мер.

У Києві створюють штаб територіальної оборони. Відповідна система тероборони столиці має бути розгорнута найближчим часом.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Офіційний портал Києва.

На сьогодні триває набір резервістів до бригади територіальної оборони Києва. Вже на січень-місяць заплановане проведення командно-штабних навчань.

Мер столиці Віталій Кличко провів безпекову нараду за своїми заступниками, керівниками Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ Києва, представниками Головного командування Збройних сил України, поліції столиці.

За словами міського голови, у Києві на сьогодні понад 500 об'єктів критичної інфраструктури і їх захист потребує особливої уваги.

Наголошується, що у разі оголошення надзвичайної ситуації у столиці, ці об'єкти візьмуть під охорону Нацполіція, військові та підрозділи тероборони.

"Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів", -наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, КМДА показала карту укриттів на випадок бомбардування Києва.

Новини партнерів

У Херсоні жінка померла від переохолодження на новорічному корпоративі: шукали два дні
Дизайн Львівського СІЗО з тиром, лазнею та клубом розробили за 2,5 млн грн