Київ не зможе одразу "перестрибнути" до жовтої зони карантину, - Рубан

Київ не зможе одразу "перестрибнути" до жовтої зони карантину, - Рубан
Читать на русском

За словами чиновника, за ситуацією в місті потрібно спостерігати ще як мінімум тиждень, і лише потім приймати рішення про ослаблення карантину.

Київ не зможе в короткі терміни перейти з червоної зони карантину до жовтої. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Держпродспоживслужби м. Києва Олега Рубана.

За словами чиновника, локдаун позитивно вплинув на три показники в місті: первинне виявлення COVID-19, госпіталізації та підтверджені випадки інфікування коронавірусом. Проте ситуація в столиці все ще залишається складною.

"Кількість захворювань у важкій формі, летальність і завантаженість реанімаційних палат, на жаль, не зменшується, ці показники є надзвичайно високими. Позитивна динаміка є, але вона не така швидка, щоб вже зараз прогнозувати про перехід Києва до жовтої зони карантину через два тижні", - сказав Рубан.

Як уточнив глава Держпродспоживслужби м.Києва, за ситуацією в місті потрібно спостерігати ще як мінімум тиждень, і лише потім приймати рішення про ослаблення карантину.

Раніше APnews повідомляв, у Києві посилять карантин на Великдень, - Кличко.

Новини партнерів

Апеляційний суд знову перейменував проспект в Києві на честь Бандери
У Запоріжжі школярка покінчила життя самогубством: рідні розповіли про погрози та булінг