Кіберпанк настав. У США трансгендерам офіційно дозволять служити в армії

Кіберпанк настав. У США трансгендерам офіційно дозволять служити в армії
Читать на русском

На цю мить близько 7000 військовослужбовців в Америці є трансгендерами

Адміністрація Байдена дозволить служити трансгендерам в армії США, тим самим скасує постанову Трампа за 2017 рік. Про це повідомляє APnews з посиланням на CNN.

Заборона Дональда Трампа, оголошена в липні 2017 років через соціальну платформу Twitter, поширювалася на трансгендерів та не дозволяла їхню службу в армії США. За словами колишнього президента, утримання американців-трансгендерів у збройних силах призвело б до величезних медичних витрат. Однак заборона не поширювалася на людей, стать яких відповідала чоловічій при народженні.

Прессекретар Білого дому Дженіфер Псакі заявила, що адміністрація Джо Байдена має намір зняти цю заборону в перші тижні президентства і припинити дискримінацію трансгендерів у збройних силах США.

Дональд Трамп пояснював свою політику ЛГБТ тим, що трансгендерні війська приведуть до величезних медичних витратат та порушень всередині силових структур США. Однак після досліджень Rand Corp., проведене у 2016 році на замовлення Міністерства оборони США, було визначено, що служба буде коштувати мінімальних витрат та вкладень для Америки.

На цей момент в армії США налічується до 7000 трансгендерів. Вартість операцій зі зміни статі та гормональних курсів в збройних силах може бути до 8,4 мільйона доларів на рік, що є відносно невеликою часткою витрат на охорону здоров'я.

Адміністрація Дональда Трампа протягом багатьох років скасовувала та змінювала закони. Серед найбільш критикованих кроків колишнього президента була спроба скасувати постанову Обами, яка забороняє дискримінацію в галузі охорони здоров'я по відношенню пацієнтів-трансгендерів. Однак федеральний суддя заблокував це розпорядження Трампа влітку 2020 року, оскільки це вважалося порушенням постанови Верховного суду.

Раніше APnews повідомляв, радник Трампа розкрив плани колишнього президента.

Новини партнерів

Українську банкноту можуть визнати найкращою в світі, - НБУ
Під Радою артисти-бунтарі встановили сцену для концерту "за чесні роялті"