Хвороба Кравчука не позначиться на роботі ТКГ

Хвороба Кравчука не позначиться на роботі ТКГ
Читать на русском

Гармаш висловив надію, що до 26-го числа Леонід Кравчук одужає і зможе включитися в роботу.

Перший президент України і голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук все ще перебуває в реанімації у важкому стані. Однак його хвороба не позначиться на роботі ТКГ.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву представника України в Тристоронній контактній групі Сергія Гармаша, яку він зробив в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, майже до кінця літа переговори будуть на паузі, оскільки більшість співробітників ОБСЄ знаходяться у відпустці. На даний момент хвороба Леоніда Кравчука ніяк не впливає на роботу ТКГ.

Сергій Гармаш висловив надію, що до початку переговорів Леонід Макарович одужає і зможе включитися в роботу.

"У цей момент пауза в переговорах до 26 серпня, зараз співробітники ОБСЄ, практично всі, у відпустках, наші також планували відпустки на цей період. Звичайно, в разі загострення ситуації всі будуть відкликані, і робота продовжиться, з нашого боку як мінімум. Зараз хвороба Леоніда Макаровича ніяк не впливає на графік роботи ТКГ. Сподіваюся, що до 26-го числа він зможе закінчити реабілітацію і включитися в роботу", - розповів Гармаш.

Водночас він зазначив, що за рік роботи ТКГ прогрес відсутній, оскільки Росія блокує всі переговори та прагне вирішувати питання за допомогою тиску.

Раніше APnews повідомляв, Леонід Кравчук після складної операції на серці вже місяць знаходиться в реанімації. Динаміка його одужання дуже повільна, а стан не коментують навіть лікарі.

Новини партнерів

З'явилося відео моменту падіння літака в Івано-Франківській області
СБУ Дніпропетровської області під виглядом "заболочених земель" хоче присвоїти собі 7 га землі