Хворим на коронавірус дозволили виходити до аптек та магазинів за певних умов

Хворим на коронавірус дозволили виходити до аптек та магазинів за певних умов
Читать на русском

Водночас у документі не пояснюється, що означає "невідкладний випадок"

Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", дозволивши хворим на коронавірус або контактним особам, які знаходяться на самоізоляції, відвідувати аптеки й магазини в екстрених випадках. Про це повідомляє APNews з посиланням на урядовий портал.

У постанові вказано, що "особи, які мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, або хворіють на зазначену хворобу та не потребують госпіталізації, є особами, що потребують самоізоляції".

"Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування у невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладів охорони здоров’я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра", - зазначено у постанові.

Водночас у документі не пояснюється, що означає "невідкладний випадок".

Як повідомляв APnews, влада озвучила терміни проведення ПЛР-тестів українцям на обсервації.

Новини партнерів

Чорнозем для МВФ. Плюси і мінуси скандального "земельного закону" очима економістів
Єрмак про повернення полонених: Може 2 тижні і ми вже почнемо проводити обміни