Храми повинні припинити богослужіння: ПЦУ ввела обмеження через коронавірус

Храми повинні припинити богослужіння: ПЦУ ввела обмеження через коронавірус
Читать на русском

Українські храми повинні припинити проведення богослужінь або проводити їх за участю не більше 10 осіб.

Священний Синод Православної церкви України обмежив проведення богослужінь у храмах у зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це повідомили в ПЦУ.

Повідомляється, що, згідно з документом, ухваленим Священним Синодом, храми повинні припинити проведення богослужінь або проводити їх за участю не більше 10 осіб. Такі ж заходи розповсюджуються і на проведення похорону і хрестин.

"Божественні літургії проводити за присутності визначеної обмеженням кількості осіб, просячи мирян залишатися вдома, долучаючись до спільної молитви через засоби відеотрансляції. Бажаючі сповідатися і причаститися можуть це зробити протягом цілого дня, при дотриманні умов приготування. Пастирям у кожному конкретному випадку виявляти належну розсудливість", - йдеться в документі Синоду.

Попри всі обмеження, храми повинні залишатися відкритими для особистого відвідування і молитви за дотримання карантинних заходів. Наголошується, що у них повинні посилити протиепідемічні заходи.

Також Синод на час тритижневого карантину заборонив транспортування святині, паломництва і змінив порядок прийому причастя.

Як повідомляв APNews, в ПЦУ запропонували нову молитву для боротьби з коронавірусом.

Новини партнерів

Батько чиновника з Нафтогазу Фаворова підтвердив коронавірус у сина
Нардепа Лероса звільнили з посади позаштатного радника Зеленського