"Хотіли зайнятися сексом": у церкві під Черкасами священик застукав школярів на гарячому

"Хотіли зайнятися сексом": у церкві під Черкасами священик застукав школярів на гарячому
Читать на русском

Підлітки вибили вікна у церкві та зсунули стільці для зручності

У Черкаській області настоятель Мирон Волос застав у церкві підлітків, які хотіли зайнятися там сексом. 14-річна дівчина та 16-річний хлопець розбили вікно, розламали кілька стільців, а коли їх застукали - намагались втекти.

Про це APnews пише з посиланням на “Вісті Черкащини”.

Так, подія трапилась 18 січня. Священик розповів, що помітив рух в трапезній Свято-Успенської церкви та пішов перевірити. Коли він зайшов до приміщення, хлопець з дівчиною вже намагались втікти. За його словами, це трапилось близько 18:00.

“Я живу навпроти церкви. Помітив, що у вікні трапезної щось промайнуло. Кинувся туди. Впіймали. Якби не дівчина, хлопець утік би. А так не покинув її. Це багато про що каже. Не втрачена людина, бо не покинув. Просив відпустити подругу”, - розповів Мирон.

Додав, що школярка спочатку стверджувала, що у неї тяжкохвора мати, а у церкві вона хотіла зігрітись. Проте, за словами священика, все вказувало на те, що підлітки хотіли зайнятись сексом у церкві.

“Розбили вікно, розламали кілька стільців. Ці стільці були зсунуті докупи. Є підозра, що мали займатися тим, чим займаються хлопець і дівчина на самоті. Не вкрали нічого”, - розповів настоятель.

Джерела у поліції підтвердили, що підлітки справді хотіли кохатися на території церкви.

Підлітки ж у свою чергу наступного дня прийшли з вибаченнями. Батько хлопця був готовий, аби сина притягнули до кримінальної відповідальності. Проте Мирон Волос заяву з поліції забрав.

“Якби це були повнолітні, я б повів себе інакше. Але це «малолітки». Не хочу ламати їм життя. Хоча з самого початку був налаштований рішуче. Та вирішив, що не варто губити дітей. Рідні мають з ними гарно попрацювати, аби такого не повторилося. Хоча батько сказав, що не проти, аби сина посадили до в’язниці. Мабуть, були вже інші випадки”, - прокоментував свої дії священник.

Раніше APnews писав, що у Львові священник переписав церкву на доньку та нікого не впускає молитися.

Новини партнерів

Зеленський на засіданні "Слуг" двічі попросив Дубінського піти з фракції, але той відмовився
Мінкульт України визнав Олену Апіну загрозою нацбезпеці та вніс до "чорного списку"