Хотіли шантажувати мене особисто: Зеленський заявив, що знає імена "авторів" записів Єрмака

Хотіли шантажувати мене особисто: Зеленський заявив, що знає імена "авторів" записів Єрмака
Читать на русском

Зеленський зазначив, що не хоче наразі оприлюднювати інформацію, оскільки йде слідство

Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції у середу, 20 травня, заявив, що йому відомо, хто записав розмову брата голови Офісу президента Дениса Єрмака. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента під час прес-конференції.

"Що стосується пана Єрмака: для мене це порожня справа. Я знаю, хто проводив ці записи, я знаю, для чого, я знаю, хто шантажував цими записами. Хотів шантажувати мене особисто, щоб я зняв Єрмака. Я знаю, хто це зробив, не готовий зараз говорити, тому що йде слідство, хоча я знаю відповідь. Як би слідство не закінчилось, у мене є відповідь повна. Частково там є відповідь, чому я деяких людей звільняю", - сказав президент.

Зеленський зазначив, що не хоче наразі оприлюднювати інформацію, оскільки йде слідство.

"Не хочу про це зараз говорити, тому що йде слідство, і тому що маю право про це не говорити. Порожні записи Єрмака, тому що хай йде слідство, там всі сторони розслідуються. І хто винен, хай відповідає, тому що, по-перше, це брат Єрмака. По-друге, що смішно, там ніхто ніяких грошей не взяв, не брав, і нема нічого на відео", - додав він.

За словами президента, нікого з людей, які фігурували на плівках, не призначили, тому для нього це "порожня справа".

"Жодної людини, жодного прізвища, хоча це обговорювалось ще влітку і у вересні, ми знаємо навіть дати. Влітку і восени це все обговорювалось, і готувалась ця подія, щоб шантажувати Офіс президента і мене особисто. Жодної людини, про яку говорили, нікого немає на посадах. І це не через те, що вийшли записи, тому ми їх не поставили, ні. Записи були записані влітку і восени, а після цього багато разів можна було поставити на посади, тому для мене це порожнє. Не порожнє для чого це зробили, не порожнє, що ми розуміємо, хто має таку техніку - держава має таку техніку. Тому все це не порожнє, це серйозні речі в цій ситуації. Прийде час, суспільство про це обов’язково дізнається. Вам треба подивитись, хто перший виклав ці записи, тоді ви зрозумієте не тільки хто в цьому співучасники, а кому належать ті чи інші Telegram-канали", - підкреслив Зеленський.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський в середу, 20 травня, проводить велику прес-конференцію.

Новини партнерів

В Україні тимчасово "засекретили" інформацію про причини смерті
У Дніпропетровській області через обвал мосту фура впала в воду. Відео