Хорватія змінила правила в'їзду для українців

Хорватія змінила правила в'їзду для українців
Читать на русском

За новими правилами, Хорватія вимагатиме від українців тест на Covid-19 або 14-денну ізоляцію

Уряд Хорватії змінив правила в'їзду для громадян третіх країн, в тому числі й України. Про це повідомляє APnews з посиланням на роз'яснення Посольства України у Хорватії щодо нових правил.

Посольство повідомило, що Інститут охорони здоров'я Хорватії 10 липня прийняв рішення про те, що усі громадяни третіх країн, які мають підставу на в’їзд до Республіки Хорватія з таких мотивів:

  • з особистих невідкладних причин (наприклад, мають приватну власність в Хорватії) повинні пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію. Самоізоляція може бути скорочена до 7 днів, якщо особа за власні кошти через сім днів після прибуття в Хорватію здасть ПЛР-тест та отримає негативний результат;
  • особи, які в’їжджають в Республіку Хорватія з туристичною метою, або іншою діловою метою та заради навчання, можуть в’їхати до Хорватії без обов’язкової 14-денної самоізоляції, за умови пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту, зробленим не пізніше, ніж за 48 годин (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на прикордонний перехід) або з обов’язковою 14-денною самоізоляцією за відсутності ПЛР-тесту.

Зазначимо, що Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень.

Як повідомляв APnews раніше, Євросоюз оприлюднив список країн, для яких знімуть обмеження на в’їзд.

Новини партнерів

В Україні тестують електронні лікарняні, запуск яких планують з серпня
У МОЗ назвали 4 препарати, які тестують для лікування COVID-19