Хомчак був недостатньо ефективним для Зеленського, - Подоляк

Хомчак був недостатньо ефективним для Зеленського, - Подоляк
Читать на русском

Все, що стосується сфери оборони і сектора безпеки, повинно забезпечуватися на сто відсотків - це пріоритет президента, зазначили в ОПУ.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Руслана Хомчака з посади головнокомандувача ЗСУ з кількох причин. Однією з них була недостатня ефективність. Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар радника глави ОПУ Михайла Подоляка виданню «Фокус».

"У випадку з заміною головнокомандувача один з ключових мотивів - необхідність стовідсоткового взаєморозуміння між керівництвом Збройних сил і Міністерства оборони. Але це далеко не ключовий і точно не єдиний мотив. Повинні бути посилення напряму з підготовки та реалізації держоборонзамовлення, модернізації армії, забезпечення військових - їх професійної та соціальної перспективи. тобто ситуація комплексна і її не варто зводити до якоїсь однієї особистісної причини", - зазначив політик.

Як уточнив Подоляк, «поставлені президентом завдань не виконувалися так ефективно, як Володимир Зеленський на це розраховує».

"Все, що стосується сфери оборони і сектора безпеки, повинно забезпечуватися на сто відсотків - це пріоритет президента. Тепер, після комплексних кадрових змін, очікуємо більш активної роботи і в армії, і в Міністерстві оборони, і в структурах сектору безпеки", - додав політик.

Раніше APnews повідомляв, президент звільнив Головнокомандувача ЗСУ Хомчака, на його місце призначений Залужний.

Новини партнерів

Директор заповідника "Хортиця" заявив, що причиною пожежі на острові став підпал
Тенісистка Еліна Світоліна вперше в історії України вийшла у півфінал Олімпіади