Холод, багаття та озброєні військові: у мережі показали, що відбувається на білорусько-польському кордоні

Холод, багаття та озброєні військові: у мережі показали, що відбувається на білорусько-польському кордоні
Читать на русском

Сотні біженців із дітьми намагаються зігрітися біля багаття та відпочивають, а польські прикордонники посилено охороняють периметр на своєму боці.

На білорусько-польському кордоні ситуація досі напружена. Поки польські прикордонники посилено охороняють периметр кордону, кілька тисяч мігрантів, які перебувають на іншому боці, отаборилися, рубають дерева і палять багаття, щоб зігрітися.

Багато хто веде онлайн-трансляцію всього, що відбувається, і викладають відео в мережі. Пише APnews. У наметовому містечку біженців дуже багато дітей, є зовсім маленькі, яким не більше року.

Люди все ще роблять спроби прорватися з Білорусі до Польщі, щоб далі потрапити до Німеччини, проте польська сторона щосили намагається стримати хвилю мігрантів. Польські прикордонники та солдати стали живим щитом, щоб не пропустити біженців.

Раніше APnews повідомляв, міністерство оборони Польщі показало відео, як мігранти намагаються прорватися з боку Білорусі. Мігранти прориваються з Білорусі, кидаючи гілки та каміння у бік польських прикордонників.

Новини партнерів

Україна отримає дві нові партії вакцин від Pfizer
У Києві відбувається церемонія прощання з екс-нардепом Звягільським, який помер від COVID