"Хочеш бій? Виходь на ринг": Усик відповів Грицаю, який викликав його на поєдинок без правил

"Хочеш бій? Виходь на ринг": Усик відповів Грицаю, який викликав його на поєдинок без правил
Читать на русском

Спортсмен заявив, що не відповів відразу, так як святкував "75-річчя великої перемоги над фашизмом" і підкреслив, що його країна - Україна, він в ній народився і живе, і якби він хотів кудись поїхати, то вже давно б це зробив

Український суперважкоатлет Олександр Усик відреагував на виклик від борця вільного стилю Богдана Грицая. Той викликав Усика на бій, на що Усик відповів, що погоджується битися, але лише за правилами боксу. Про це APnews повідомляє з посиланням на ефір спортсмена в його особистому акаунті в Instagram.

Нагадаємо, Богдан Грицай викликав на бій Олександра Усика у відеозверненні через його політичну позицію. "Після цього бою ти зрозумієш урок, що бої без правил, навіть для професійного боксера, є неприпустимими", - заявив раніше Грицай.

Читайте також:
"Не тобі вирішувати, чий Крим": Український борець Грицай викликав Усика на бій без правил

На що Усик в прямому ефірі заявив, що бої без правил - це не його стихія. Він вважає, що це буде відсилання до того самого поділу народу, про який раніше і заявляв Усик.

"Бої без правил - це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати. Але я живу за правилами і не поділяю народ. Зараз же йде поділ: хтось буде вболівати за одного, хтось за іншого. І це є поділом всередині. Мені без різниці, що відбувається за території моєї країни, мені важливо, що відбувається всередині. Так що, друзі: хто хоче - ринг, ласкаво просимо. Тільки ви повинні пройти медогляд і щоб лікар дав вам дозвіл на виступ. І навіть в цьому випадку ми будемо вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Хочете? Ставайте в чергу, тому що я довго йшов до того, щоб завойовувати титули", - заявив Усик.

Він зазначив, що за останній час з'явилося занадто багато тих, хто викликає його на бій, а також тих, хто висмикує з контексту його слова.

"Багато експертів з'явилося, які в чомусь хочуть мене провчити і приймають виклики. Але з'явився один хлопець, він записав відео, він наважився, за що йому респект. Але тільки я не для цього дуже багато років вставав вранці і відчував якісь труднощі, щоб кожному з вас давав згоду на поєдинок. Хочете себе проявити? Я - джентльмен, і живу за правилами, тому ласкаво прошу в ринг - потрібно домовитися де і на яких умовах", - сказав Усик.

Спортсмен також зазначив, що такими заявами країна якраз і розділяється на віруючих і невіруючих.

"Я - самостійна одиниця, і якщо я висловив свою думку, це не означає, що вона неправильна. Це просто ще одна думка. Ви ображаєте і засуджуєте мене за кіно: там показано, як Бог змінив моє життя і учасників того фільму. Я можу зніматися в різних фільмах. Ми ж демократична держава", - заявив спортсмен.

Він закликав також не виривати з контексту, не ображати і не загрожувати.

"Ви в пряму погрожуєте: про снайперш, про людей похилого віку, які розстрілюють тварин. Ви згадали Кадирова, Путіна, всіх згадали. Згадайте ще Трампа і Бенджаміна Баттона, щоб дуже багато підписників з'явилося у вас", - сказав Усик.

Спортсмен заявив, що не відповів відразу, так як святкував "75-річчя великої перемоги над фашизмом" і підкреслив, що його країна - Україна, він в ній народився і живе, і якби він хотів кудись поїхати, то вже давно б це зробив.

"Я не хочу нікуди їхати, і ви мене звідси не виженете. Досить розділяти народ", - сказав Усик.

За його словами, бій без правил нічого не вирішить. "Що з цього вийде? Ось я батько, мій противник, теж, припустимо, батько. Вийшов на ринг - пропустив, мене немає, я помер. Або інша модель - я б'ю, опонент падає і все. Який сенс? Що ви доведете мені або я вам? Якби я погоджувався з усіма битися - руки б уже стерлися по лікті", - заявив спортсмен.

А також зазначив, що його церква вчить його любити, творити, будувати і ділитися, тому б'ється він тільки "любов'ю".

"Друже мій, хоча ти мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій? Ти кинув мені виклик, кинув рукавичку - я обираю зброю: ринг і бокс. Надалі можемо спілкуватися. Намагаюся бути законослухняним громадянином. Для мене вся територія України - це українці. Для мене немає "бандерівців", "москалів" і інших. І неважливо, де людина живе. Досить хайпувати і займайтеся своєю справою", - звернувся до Грицая спортсмен.

Раніше APnews писав, що Усик і Ломаченко знялись у російському фільмі про "дружбу народів".

Читайте також:

Новини партнерів

Колапс праці. Чому після карантину "заробітчани" масово кинуться в ЄС і їх ніхто не зупинить
Економіст розповів, чи можуть піти заробітчани працювати у ЖКХ