Хмельницького священника госпіталізували через підозру на коронавірус

Аналіз на коронавірус
Читать на русском

Хворого госпіталізували до лікарні з пневмонією.

На Хмельниччині госпіталізували священника з пневмонією. Про це повідомила виконуюча обов'язки заступника директора КП "Хмельницька інфекеційна лікарня" Нінель Марцонь, передає УНН.

За її словами, у чоловіка не підтвердився грип-А, а тест на наявність коронавірусної інфекції надіслали до Києва.

Повідомляється, що прес-секретар Хмельницької міської ради підтвердив, що хворий є священиком. Водночас, у лікарні підтвердили, що пацієнта є пневмонія, однак багато хто потрапляє до лікарні з цією хворобою.

"Тільки по пневмонії сказати, що там коронавірус – ми не можемо. Результати ми відправили (до Києва - ред.). На них ми ще не отримали ніякої відповіді. Хворий взагалі стабільний, там нема ніякої катастрофи… Просто ми відправляємо по алгоритмам дослідження і якщо в нас не підтвердився грип-А – відправляємо далі", - зауважила Марцонь.

Вона наголосила, що зараз це є необхідним, оскільки інфекція вже поширилася по всьому світі.

Зазначається, що результат тесту на коронавірус буде відомий не раніше вівторка.

"Не було тільки в нас, бо в нас не було тестів. Але, власне, у нас їх і зараз нема, ми на Київ надсилаємо всі зразки. Я не можу сказати, це коронавірус чи ні. Я тільки знаю, що в нього є пневмонія і що це не грип. Але у хворого була більше обструкція вранці. Сатурація була нижче. Зараз вище сатурація. І він почуває себе середньо-важко, ближче до важкого (стану - ред.). Але катастрофи немає. А коли нам підтвердять етіологію – підтвердять її чи не підтвердять – ми будемо знати. Але сказали, що це буде не раніше вівторка", - додала Нінель Марцонь.

У повідомленні йдеться, що стан священника наразі стабільний. Чоловік не похилого віку, адже коронавірус небезпечний для старшого покоління.

"Хворий себе почуває краще, ніж раніше", - зазначила Нінель Марцонь.

Як повідомляв APNews, у Житомирській області для протидії коронавірусу обмежили масові заходи.

Новини партнерів

Ердоган заявив, що Туреччина воює в Сирії не з Росією, а з режимом Асада
В Україні перевірили дев'ять підозр на коронавірус - всі негативні