"Хлопці, ви засранці": Зеленський придумав термін для водіїв, які не дотримуються норми з вантажоперевезень

"Хлопці, ви засранці": Зеленський придумав термін для водіїв, які не дотримуються норми з вантажоперевезень
Ексклюзив
Читать на русском

Зеленський підкреслив, що в Україні проводиться масштабне будівництво доріг, багато вже побудували, проте з’явилась проблема зберегти ці дороги

Президент України Володимир Зеленський звернувся до водіїв вантажівок, які не дотримуються норми з вантажоперевезень. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента.

Зеленський підкреслив, що в Україні проводиться масштабне будівництво доріг, багато вже побудували, проте з’явилась проблема зберегти ці дороги.

"Ви знаєте, ми тут робимо "Велике будівництво" в країні, будуємо тисячі доріг, думаємо, як побудувати, згідно з планом, як все встигнути в цьому році, де взяти на це гроші. І вже будуємо. І вже багато доріг побудували. Не знав, що є така проблема, як зберегти дороги. Чому? Тому що їдуть машини, різні водії, перевантажені, вони їдуть, у них своя робота, їм все одно, що держава витрачає на один кілометр доріг приблизно 1 мільярд доларів США. Ну, їм все одно, у них своє життя", - сказав президент.

Він додав, що зі Службою безпеки України, Національною поліцією та Державтоінспекцією домовились щодо низки заходів для зменшення навантажень на дороги, проте водії знайшли способи обійти це.

"І тут, значить, ми вирішили якось побороти цю проблему. Домовились зі Службою безпекою України, з Національною поліцією, з Державтоінспекцією. Давайте це зробимо: пропускні пункти, щоб не було перевантаження. Все одно не можемо зрозуміти, якось вони об'їжджають. То вони вночі перевантажені і їдуть, розбивають дороги, то чомусь центральні дороги об'їжджають. І знайшов я зі своїми хлопцями таку групу, називається вона "ГВК Весовой контроль", там 17 тисяч 864 особи. Цей 864 - це я, підключився до цієї групи і подивився, коли далекобійники, які везуть перевантажені машини, кажуть один одному: "По Коблево їдемо, там вільно, там тільки поліцейські, на Умань не їдемо, там вже серйозно, заборонено". Знаєте, що я вам хочу сказати? Розвеселили ви мене, розвеселили всіх, але хотів би вам сказати, що ви, хлопці, - засранці. Ми тут хочемо щось хороше зробити для країни, а ви хоч трошечки не заважайте, добре? Бо все одно всі чати ми знайдемо, і вас знайдемо. І буде боляче", - наголосив Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, чому Київ щодня стоїть в пробках і як цього уникнути.

Новини партнерів

Ряд нардепів "хитрістю" отримали десятки тисяч компенсації за житло з бюджету
Загибель цуценят на борту літака МАУ: авіакомпанія заявляє, що умов перевезення не порушувала