Херсонська влада заявила, що за флагшток, який впав, "ніхто платити не буде"

Херсонська влада заявила, що за флагшток, який впав, "ніхто платити не буде"
Читать на русском

Спочатку на флагшток хотіли витратити грантові гроші.

За флагшток, який впав в Херсоні, ніхто не буде платити. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Едуарда Науменка.

За його словами, за спорудження 70-метрового флагштока повинні були заплатити не бюджетними, а грантовими грошима. Однак оплату все одно повинні були провести тільки після здачі робіт. Таким чином виходить, що оплачувати роботу ніхто не буде.

Більш того, Науменко підкреслив, що флагшток, який впав, не вийде повторно змонтувати. Однак і що саме займе місце, відведене під флагшток, в Херсонській ОДА поки назвати не готові.

Зрештою, місцева влада назвала і причину аварії - нібито не витримала одна з строп при монтажі. Наразі подробиці події вивчають правоохоронці.

Раніше APnews повідомляв, що в Херсоні впав найбільший флагшток з тризубом за вісім мільйонів гривень, який розчавив припаркований Lexus. Відзначимо, що автомобіль, на який впав флагшток, нібито належить чиновнику, який відповідав за установку прапора. Також ми повідомляли, що губернатор Херсонської області Сергій Козир накинувся на критиків після того як флагшток впав.

Новини партнерів

На Одещині почався мор риби, Коблево загрожує небезпека, - еколог
Смерть лідера "Білоруського будинку в Україні" Шишова: правоохоронці не дозволяють захоронити тіло