Хаос, гнів і страх: Реакція світових ЗМІ на "війну з коронавірусом" в Нових Санжарах

Хаос, гнів і страх: Реакція світових ЗМІ на "війну з коронавірусом" в Нових Санжарах
Читать на русском

ЗМІ підкреслили, що зустрічали подібним чином не тільки українців, а й громадян інших країн

Низка відомих іноземних засобів масової інформації висвітлила масові заворушення, які відбулись в селищі Нові Санжари в Полтавській області через розміщення в місцевому медичному центрі евакуйованих з китайського Уханя через коронавірус.

Протистояння місцевих жителів зі співробітниками правоохоронних органів висвітлили іноземні видання, серед яких Reuters, Forbes, BBC, The Guardian, The New York Times, El Heraldo, The Washington Post, Daily Herald, The Japan Times, Time і Associated Press.

"Провінційне містечко з населенням 8 тисяч осіб в центральній Україні перетворився на гарячу точку 20 лютого, коли демонстранти зіткнулися з поліцією і перекрили дороги, щоб не дозволити евакуйованим із Китаю прибути в місцевий медичний центр для двотижневого карантину", - написав Forbes у матеріалі про Нові Санжари.

Практично у всіх виданнях вказується, що місцеві жителі "брали участь у зіткненнях з поліцією", "палили шини", "будували барикади".

"Жителі українського селища в центральній Україні брали участь в зіткненнях з поліцією, палили шини і кидали важкі предмети у колону автобусів, що перевозили евакуйованих із китайської провінції Хубей", - написали в Reuters.

Видання The Guardian, El Heraldo і Express описали заворушення в Нових Санжарах із використаням слів "запеклий", "хаос", "гнів", "страх".

Крім того, засоби масової інформації підкреслили, що в Україні окремі громадяни зустрічали подібним чином не тільки українців, а й громадян Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Сальвадору, Коста-Ріки та інших країн.

Як повідомляв APnews раніше, співробітники поліції відпустили 23 з 24 затриманих демонстрантів у Нових Санжарах під час протестів проти розміщення евакуйованих з китайського міста Ухань через коронавірус.

Новини партнерів

Пасажирку потяга "Київ-Москва" зняли з маршруту через підозру на коронавірус
Поліція відпустила 23 особи, які влаштували "заварушку" в Нових Санжарах