Кернес оголошений мером Харкова без складення присяги

Кернес оголошений мером Харкова без складення присяги
Читать на русском

Участь Кернеса у засіданні міськради при цьому не є обов'язковою, заявила глава Харківської міської територіальної виборчої комісії Ольга Мозгова.

9 грудня Геннадія Кернеса оголосили мером Харкова без оголошення присяги. Про це повідомляє APnews з посиланням на Status Quo.

Під час відкриття сесії харківської міськради голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Ольга Мозгова заявила, що Кернес був зареєстрований мером Харкова відповідно до результатів виборів.

За словами чиновниці, особиста присутність політика на засіданні не є обов'язковою, оскільки відповідно до законодавства, голова міста зобов'язаний приймати присягу особисто, тільки якщо він вперше обирається на цю посаду.

"У зв'язку з цим він отримує повноваження міського голови з цього моменту", - заявила Ольга Мозгова.

Що цьому передувало?

Тривалий час харківська мерія заперечувала хворобу Геннадія Кернеса. Лише 15 вересня міська влада офіційно визнала факт наявності COVID-19 у політика. На наступний день мер Харкова був перевезений до німецької клініки "Шаріте", де він і досі проходить лікування.

Попри проблеми зі здоров'ям, 25 жовтня Геннадію Кернесу вдалося віддалено взяти участь у виборах мера Харкова.

3 листопада ЦВК озвучила остаточні результати виборів харківського міського голови: Геннадій Кернес набрав 60,34% (195 044 голосів).

Раніше APnews повідомляв, поліція розшукувала зниклого Геннадія Кернеса.

Новини партнерів

Прем'єр-міністр Ізраїлю заявив, що вакцинується від COVID-19 першим в країні
Українці у 5-6 разів збільшили споживання антибіотиків без призначення, - Степанов