Кернес готує звернення і планує повернутися до Харкова

Кернес готує звернення і планує повернутися до Харкова
Читать на русском

У Геннадія Кернеса спостерігається стабільний стан, кажуть його соратники.

Мер Харкова Геннадій Кернес готується записати відеозвернення і планує незабаром повернутися до України. Про це повідомляє APnews з посиланням на заступника мера Харкова Ігоря Терехова.

За словами політика, стан Геннадія Кернеса - стабільний і про результати виборів йому вже повідомили. Також соратники мера намагалися сфотографувати його, але у клініці дотримуються своїх заходів безпеки.

«Я розмовляв з Павлом Фуксом, який спілкувався з Геннадієм Адольфовичем. Стан - стабільний, сумнівів у лікарів не викликає. Буде його звернення до харків'ян, фото і ролик, і головне - приїзд Геннадія Кернеса до міста Харків», - заявив перший віце-мер.

Зазначимо, що тривалий час харківська мерія заперечувала хворобу Геннадія Кернеса. Лише 15 вересня міська влада офіційно визнала факт наявності COVID-19 у політика. На наступний день мер Харкова був перевезений до німецької клініки "Шаріте", де він і досі проходить лікування.

Попри проблеми зі здоров'ям, 25 жовтня Геннадію Кернесу вдалося віддалено взяти участь у виборах мера Харкова. Згідно з останніми екзит-полами, політик обійшов всіх своїх конкурентів і подолав 50-відсотковий бар'єр.

Читайте також:

Новини партнерів

"Валічок на сторожі". Чернігівський дільничний став "зіркою мережі" через пісню про вибори
«Слуга народу» вистрілила собі в ногу, а Зеленський перетворив кампанію в плебісцит - політологи